Chagall Le plafond de l´Opéra
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CHAGALL, LASSAIGNE, J., Le plafond de l´Opéra de Paris par Marc Chagall, Monte Carlo 1965, en dubbelsidig färglitografi, kolorerade planscher och andra illustrationer, plastskydd och skyddskassett
Smärre bruksskick, ej genomgången
574803
2018-10-18