Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
FREDRIK WILHELM SCHOLANDER (1818-1881): (2) den ena extriör av Varnhems Klosterkyrka tidigare Skarke Kyrka, signerade, akvarell, vardera ca 26x17 cm
574817
2018-09-30