Fredrik Wilhelm Scholander

Fredrik Wilhelm Scholander
Fredrik Wilhelm Scholander
Fredrik Wilhelm Scholander
Fredrik Wilhelm Scholander

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

FREDRIK WILHELM SCHOLANDER (1818-1881): (2) den ena extriör av Varnhems Klosterkyrka tidigare Skarke Kyrka, signerade, akvarell, vardera ca 26x17 cm

574817

2018-09-30