Hans Norsbo etsning

Hans Norsbo etsning
Hans Norsbo etsning
Hans Norsbo etsning
Hans Norsbo etsning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HANS NORSBO (1897-1955): I tryckeriet, signerad och daterad Hans Norsbo 1944, torrnål, ca 29,5x23,5 cm

Gulnat blad, löst blad

574818

2018-09-30