Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): Dans på ängen, signerad Peter Dahl, 179/375, färglitografi, bladmått 57x40 cm

Ej examinerad ur ramen

574831

2018-09-28