Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
PETER DAHL (född 1934): Dans på ängen, signerad Peter Dahl, 179/375, färglitografi, bladmått 57x40 cm
Ej examinerad ur ramen
574831
2018-09-28