Elis Ryberg litografi

Elis Ryberg litografi
Elis Ryberg litografi
Elis Ryberg litografi
Elis Ryberg litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELIS RYBERG (1919-1985), "Stortorget, Stockholm", signerad Elis Ryberg, numrerad 155/360, motivmått ca 51,5 x 63 cm

Ej examinerad ur ramen

574834

2018-09-28