Elis Ryberg litografi
2018-09-28
574836
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELIS RYBERG (1919-1985): Stockholmsmotiv utsikt mot Skeppsholmen, signerad Elis Ryberg samt numrerad 194/360 färglitografi, ca 51x62 cm.
Ej examinerad ur ramen