Pära Bjurström oljemålning

Pära Bjurström oljemålning
Pära Bjurström oljemålning
Pära Bjurström oljemålning
Pära Bjurström oljemålning
Pära Bjurström oljemålning
Pära Bjurström oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PÄRA BJURSTRÖM (samtida), "Utsikt mot Söder Mälarstrand", signerad Pära Bjurström, daterad á tergo 1988, olja på duk, ca 73x91 cm

574848

2018-09-28