Ardy Strüwer

Ardy Strüwer
Ardy Strüwer
Ardy Strüwer
Ardy Strüwer

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARDY STRÜWER (född 1939): collage, "Paris dreambox", signerad och daterad, 26,4 x 22 cm

574855

2018-09-30