Frederic Iriarte oljemålning

Frederic Iriarte oljemålning
Frederic Iriarte oljemålning
Frederic Iriarte oljemålning
Frederic Iriarte oljemålning
Frederic Iriarte oljemålning
Frederic Iriarte oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FREDERIC IRIARTE (Frankrike, född 1963): ´´Changement d´été´´, signerad och daterad Iriarte 2000 och a tergo, olja på duk, ca 109x150 cm

Smärre slitage, oramad

574863

2018-09-28