Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FREDERIC IRIARTE (Frankrike, född 1963): ´´Changement d´été´´, signerad och daterad Iriarte 2000 och a tergo, olja på duk, ca 109x150 cm
Smärre slitage, oramad
574863
2018-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här