Matgrupp jugend

Matgrupp jugend
Matgrupp jugend
Matgrupp jugend
Matgrupp jugend
Matgrupp jugend
Matgrupp jugend
Matgrupp jugend
Matgrupp jugend
Matgrupp jugend
Matgrupp jugend

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MATGRUPP, 11 dlr, 1900-talets början, jugend, fanerad med mahogny, betsående av: 10 stolar, matbord med 4 iläggskivor vardera 52, bordets höjd 76, 145x108, sitthöjd 46 cm

Slitage

574864

2018-09-27