Buffé jugend
2018-09-27
574878
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BUFFÉ, 1900-talets början, jugend, fanerad med mahogny, höjd ca 110, 175x56 cm, nyckel finns
Slitage, solblekt