Harald Jerichau

Harald Jerichau
Harald Jerichau
Harald Jerichau
Harald Jerichau

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HARALD JERICHAU (1851-1878), hans art, daterad 1873, landskapsmotiv omkring Istanbul, otydligt monogramsign, olja på duk, uppfodrad på papp-pannå, 27x41 cm

574886

2018-09-30