Peter Ipsen keramik
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PETER IPSEN, kaffeservis med brickor, 5 dlr, keramik, Danmark, 1800-talets slut, dekor av ormar, delvis märkt i godset, kannans höjd 23, brickornas längd 28-45 cm
Slitage, skador, lagningar
574888
2018-09-27