Peter Ipsen keramik

Peter Ipsen keramik
Peter Ipsen keramik
Peter Ipsen keramik
Peter Ipsen keramik
Peter Ipsen keramik
Peter Ipsen keramik
Peter Ipsen keramik
Peter Ipsen keramik
Peter Ipsen keramik
Peter Ipsen keramik
Peter Ipsen keramik
Peter Ipsen keramik

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER IPSEN, kaffeservis med brickor, 5 dlr, keramik, Danmark, 1800-talets slut, dekor av ormar, delvis märkt i godset, kannans höjd 23, brickornas längd 28-45 cm

Slitage, skador, lagningar

574888

2018-09-27