Kompottsked silver Georg Jensen

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GEORG JENSEN, kompottsked, silver, dekor med uggla, vridet skaft, stämplad Georg Jensen 1915-1930 (otydlig årsstämpel), probör Christian F Heise Köpenhamn, finska imortstämplar Tillander Ab Helsingfors 1915-1930, längd 20 cm, vikt 73 g

Ytslitage

574916

2018-10-20