Kompottsked silver Georg Jensen
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GEORG JENSEN, kompottsked, silver, dekor med uggla, vridet skaft, stämplad Georg Jensen 1915-1930 (otydlig årsstämpel), probör Christian F Heise Köpenhamn, finska imortstämplar Tillander Ab Helsingfors 1915-1930, längd 20 cm, vikt 73 g
Ytslitage
574916
2018-10-20