Däckstol

Däckstol
Däckstol
Däckstol
Däckstol
Däckstol
Däckstol
Däckstol
Däckstol

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

DÄCKSTOL, 1900-talets andra hälft, mahogny, beslag i mässing, ihopfällbar, sitthöjd ca 25-38 cm

Slitage, delvis blekt

574920

2018-09-27