Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, marmorimitation i plast, delvis folierad vitmetall , höjd ca 74 samt 78x45 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

574923

2018-09-29