Matsalsgrupp nyrenässans
Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATGRUPP, 9 dlr, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, ek, skuren dekor, klädd i brunt skinn, bestående av 8 stolar, matbord, sitthöjd ca 46, bordets mått 78, 132x114, 3 utdragsskivor med sarg vardera 60 cm
Slitage, sprickor, fläckar
574934
2018-09-27