Matsalsgrupp nyrenässans

Matsalsgrupp nyrenässans
Matsalsgrupp nyrenässans
Matsalsgrupp nyrenässans
Matsalsgrupp nyrenässans
Matsalsgrupp nyrenässans
Matsalsgrupp nyrenässans
Matsalsgrupp nyrenässans
Matsalsgrupp nyrenässans
Matsalsgrupp nyrenässans
Matsalsgrupp nyrenässans

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATGRUPP, 9 dlr, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, ek, skuren dekor, klädd i brunt skinn, bestående av 8 stolar, matbord, sitthöjd ca 46, bordets mått 78, 132x114, 3 utdragsskivor med sarg vardera 60 cm

Slitage, sprickor, fläckar

574934

2018-09-27