Skrivbord Partners Desk

Skrivbord Partners Desk
Skrivbord Partners Desk
Skrivbord Partners Desk
Skrivbord Partners Desk
Skrivbord Partners Desk
Skrivbord Partners Desk
Skrivbord Partners Desk
Skrivbord Partners Desk
Skrivbord Partners Desk
Skrivbord Partners Desk
Skrivbord Partners Desk
Skrivbord Partners Desk

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PARTNERS DESK, England, 1900-tal, mahogny, läderklädd skiva, hjultrissor, höjd ca 75 cm, 155 (205)x107 cm

slitage, skiva med märken, spricka i sarg, beslag saknas

574941

2018-10-03