Collier odlade saltvattenspärlor
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
COLLIER, odlade barocka saltvattenspärlor ca 7-7,7 mm, 18 k guldlås med pärlor och turkoser, svensk importstämpel, längd 100 cm
Flertalet pärlor med slitage och några med skador, naturliga tillväxtmärken
574945
2018-09-28