Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKHYLLA, nyrenässans, 1800-talets slut, fanerad med valnöt, skuren dekor av bl.a. lejonmaskaroner, justerbara hyllplan, höjd ca 163, 135x40 cm

Slitage, fanerbortfall, repor, maskstungen

574954

2018-09-27