Bokhylla
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKHYLLA, nyrenässans, 1800-talets slut, fanerad med valnöt, skuren dekor av bl.a. lejonmaskaroner, justerbara hyllplan, höjd ca 163, 135x40 cm
Slitage, fanerbortfall, repor, maskstungen
574954
2018-09-27