Knut Janson oljemålning

Knut Janson oljemålning
Knut Janson oljemålning
Knut Janson oljemålning
Knut Janson oljemålning
Knut Janson oljemålning
Knut Janson oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KNUT JANSON (1882-1966): Motiv från Djurgården, signerad och daterad Knut Janson 1947, olja på duk, 24x33 cm

574955

2018-09-27