Fåtöljer
2018-09-27
574959
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, 1940-tal, betsad björk, klädsel i textil, sitthöjd ca 40 cm
Smärre slitage