Reinhold Callamander oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

REINHOLD CALLMANDER (1840-1922): Porträtt föreställande Carl Olson (1864-1940), signerad a tergo på ram, olja på duk, 39x31 cm

Smärre tryckskada

574964

2018-09-27