Akvarell Japan

Akvarell Japan
Akvarell Japan
Akvarell Japan
Akvarell Japan
Akvarell Japan
Akvarell Japan

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AKVARELL, Japan, 1800-tal, motiv av man till häst samt pojke, ca 42x27 cm

Proveniens: tidigare tillhört upptäcksresanden Sven Hedin

Veck och fläckar

574970

2018-09-29