Bengt-Olle Oldinger oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT-OLLE OLDINGER (1911-1988): Motiv med afrikanska kvinnor vid vattendrag, signerad Oldinger, olja på duk, ca 151x100 cm

574984

2018-09-29