Bokhylla 1900-tal
2018-09-27
575021
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BOKHYLLA, 1960-tal, teakfanér, invändigt med hyllplan, höjd 178, 130x41 cm
Bruksslitage, dörr med skada