Erwin Andersson oljemålning

Erwin Andersson oljemålning
Erwin Andersson oljemålning
Erwin Andersson oljemålning
Erwin Andersson oljemålning
Erwin Andersson oljemålning
Erwin Andersson oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERWIN ANDERSSON (1928-1988): Abstrakt komposition, monogramsignerad EA, olja på duk, ca 65x41 cm

575030

2018-09-28