Fåtöljer i empirestil

Fåtöljer i empirestil
Fåtöljer i empirestil
Fåtöljer i empirestil
Fåtöljer i empirestil
Fåtöljer i empirestil
Fåtöljer i empirestil
Fåtöljer i empirestil
Fåtöljer i empirestil
Fåtöljer i empirestil
Fåtöljer i empirestil

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJER 1 par i empirestil, 2000-tal, höjd 96 cm, sitthöjd 45 cm, bredd 88 cm

slitage, klädsel med fläckar

575042

2018-10-03