Porslinsfigur Dalmatiner

Porslinsfigur Dalmatiner
Porslinsfigur Dalmatiner
Porslinsfigur Dalmatiner
Porslinsfigur Dalmatiner
Porslinsfigur Dalmatiner
Porslinsfigur Dalmatiner
Porslinsfigur Dalmatiner
Porslinsfigur Dalmatiner
Porslinsfigur Dalmatiner
Porslinsfigur Dalmatiner

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURIN, i form av dalmatiner, porslin, 1960/70-tal, Italien, höjd 53 cm,

Smärre slitage

575050

2018-09-29