Harry Wichmann oljemålning
Valmis
2018-09-27
575065
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
HARRY WICHMANN (1916-1993): "Hotellvestibulen, Dubrovnik", signerad och daterad Wichmann 1972, olja på pannå, ca 16x17 cm