Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
OIVA TOIKKA (född 1931),årskub, Nuutajärvi, Finland, 1990, signerad och numrerad 7/2000, höjd ca 8, 8,5x7 cm
Originalask medföljer
575069
2018-10-28