Oiva Toikka årskub Modern keramik och konstglas

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

OIVA TOIKKA (född 1931),årskub, Nuutajärvi, Finland, 1990, signerad och numrerad 7/2000, höjd ca 8, 8,5x7 cm
Originalask medföljer

575069

2018-10-28