Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅGELBUR, på benställning, 19/2000-tal, viktoriansk stil, vitmålat trä, höjd 190, 71x71 cm
Bruksslitage, skador
575082
2018-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här