Fågelbur viktorianskstil

Fågelbur viktorianskstil
Fågelbur viktorianskstil
Fågelbur viktorianskstil
Fågelbur viktorianskstil
Fågelbur viktorianskstil
Fågelbur viktorianskstil
Fågelbur viktorianskstil
Fågelbur viktorianskstil
Fågelbur viktorianskstil
Fågelbur viktorianskstil

Klubbat för:

1 600 SEK

3 000 SEK

FÅGELBUR, på benställning, 19/2000-tal, viktoriansk stil, vitmålat trä, höjd 190, 71x71 cm

Bruksslitage, skador

575082

2018-09-29