Bägare servettringar silver
Klubbat för:
950 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
SERVETTRINGAR, 3 st, BÄGARE, GLASDOSA med lock, SANDSTRÖARE för skrivdon, PILLERDOSA, silver, 1800/1900-tal, bägarens höjd 8,5 cm, silvervikt 202 g
Kuntoraportti
Skador och gravyrer
575088
Päivämäärä:
2018-10-20