Bägare servettringar silver

Bägare servettringar silver
Bägare servettringar silver
Bägare servettringar silver
Bägare servettringar silver
Bägare servettringar silver
Bägare servettringar silver
Bägare servettringar silver
Bägare servettringar silver
Bägare servettringar silver
Bägare servettringar silver
Bägare servettringar silver
Bägare servettringar silver

Klubbat för:

950 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

SERVETTRINGAR, 3 st, BÄGARE, GLASDOSA med lock, SANDSTRÖARE för skrivdon, PILLERDOSA, silver, 1800/1900-tal, bägarens höjd 8,5 cm, silvervikt 202 g

Kuntoraportti

Skador och gravyrer

575088

Päivämäärä:

2018-10-20