Buddha brons Nepal

Buddha brons Nepal
Buddha brons Nepal
Buddha brons Nepal
Buddha brons Nepal
Buddha brons Nepal
Buddha brons Nepal
Buddha brons Nepal
Buddha brons Nepal
Buddha brons Nepal
Buddha brons Nepal

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BUDDHA, förgylld brons, Nepal, 1900-tal, höjd ca 40 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

575125

2018-09-30