Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
TOVE EDVARD KINDT LARSEN, matbord, 1900-talets mitt, teak, Säffle möbelfabrik, brännmärkt, höjd ca 73 cm, diameter ca 118 cm, iläggskiva ca 57 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, märken, fläckar
575138
2018-09-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner