Tove Edvard Kindt Larsen matbord

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

TOVE EDVARD KINDT LARSEN, matbord, 1900-talets mitt, teak, Säffle möbelfabrik, brännmärkt, höjd ca 73 cm, diameter ca 118 cm, iläggskiva ca 57 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, märken, fläckar

575138

2018-09-28