Matbord teak
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATBORD, 1900-talets mitt, med kvadratisk, teak skiva på vitlackerade, avsamalande metall ben, höjd ca 73 cm, 90x70 cm, två iläggskivor medföljer, var och en ca 35 cm
Bruksslitage, märken, fläckar, något solblekt, ställvis förlust av färg
575140
2018-09-29