Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
THANGKA, väv/textil, Tara bodhisattva avalokitesvara, signerad a tergo, 1900-tal, 99x72 cm.
575151
2018-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här