Staffan Hallström färglitografi

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Ingens hundar, stämpelsignerad samt HC, färglitografi, ca 48x58 cm

575167

2018-09-28