Klubbat för:
3 800 SEK
3 000 SEK
ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980), flicka med fisk, skulptur, brons, signerad Astri Taube, stämplad H. Bergman, höjd 10,5 cm
575170
2018-09-29