Polissabel

Polissabel
Polissabel
Polissabel
Polissabel
Polissabel
Polissabel

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POLISSABEL, 1900-talets början, fästen i mässing, balja i läder med mässingsbeslag, klingan mäkrt SEMS & Co IMP Stockholm, längd ca 87 cm

Balöjans läder med skada, slitage

575177

2018-09-28