Tobaksburk i koppar 1700-tal

Tobaksburk i koppar 1700-tal
Tobaksburk i koppar 1700-tal
Tobaksburk i koppar 1700-tal
Tobaksburk i koppar 1700-tal
Tobaksburk i koppar 1700-tal
Tobaksburk i koppar 1700-tal
Tobaksburk i koppar 1700-tal
Tobaksburk i koppar 1700-tal
Tobaksburk i koppar 1700-tal
Tobaksburk i koppar 1700-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOBAKSBURK, koppar, daterad 1714, höjd ca 12, diameter ca 10 cm

Mindre bucklor, repor, patina

575180

2018-09-28