Andreas Wargenbrandt dalahäst gjutjärn

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Dalahäst i rödpatinerat gjutjärn, monogramsignerad och daterad 2011, höjd 34 cm, längd 33 cm

575181

2018-09-28