Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TESERVIS, 28 dlr, England, Copeland ´´Spodes Tower´´ England, bestående av: 12 tekoppar, tekanna, grädkanna, mjölkkanna, mindre tekanna, 12 assitter
den mindre tekanna med nagg/lagning
575185
2018-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här