Teservis England
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TESERVIS, 28 dlr, England, Copeland ´´Spodes Tower´´ England, bestående av: 12 tekoppar, tekanna, grädkanna, mjölkkanna, mindre tekanna, 12 assitter
Kuntoraportti
den mindre tekanna med nagg/lagning
575185
Päivämäärä:
2018-09-28