Steiff häst på hjul

Steiff häst på hjul
Steiff häst på hjul
Steiff häst på hjul
Steiff häst på hjul
Steiff häst på hjul
Steiff häst på hjul

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

STEIFF, häst på hjul, 1900-talets början, teddyklädd häst monterad på metallställning med trä hjul, höjd ca 40, längd 44 cm

Omfattande skador och lagningar

575196

2018-09-28