Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
STEIFF, häst på hjul, 1900-talets början, teddyklädd häst monterad på metallställning med trä hjul, höjd ca 40, längd 44 cm
Omfattande skador och lagningar
575196
2018-09-28