Wilgot Olsson oljemålning

Wilgot Olsson oljemålning
Wilgot Olsson oljemålning
Wilgot Olsson oljemålning
Wilgot Olsson oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILGOT OLSSON (1906-1990): stilleben, olja på duk, signerad Wilgot Olsson, ca 53x64 cm

575200

2018-09-29