Bordspegel venetiansk stil
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSPEGEL, 1900-talets mitt, venetiansk stil, slipad glas föreställande svärmande par, ram av handblåst glas delvis med bronsering, etikettmärkt ´´Made in Italy´´, höjd ca 33 cm
Bruksslitage, några nagg kan förekomma
575203
2018-09-29